Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Mercedes-Benz | ML 300

17 Nën 17:31 ,

4 goma 255/50/19 michelin vetem 110 euro.

110 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
04 Mar 16:38 ,

Shitet ML

7 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Shk 20:43 ,

Mercedes benz ML 300 4 Matic

13 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Qer 17:39 ,

MERCEDES ML300cdi 4matic bluetec

16 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Shk 11:08 ,

Mercdes ML 300

18 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Korr 09:41 ,

Mercedes ML164

19 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Tet 20:44 ,

ML 350 CDI 4Matic

25 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 10:30 ,

ML 300 CDI

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Shk 08:12 ,

Mercedes ML 3.0

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Jan 19:17 ,

Shes te gjith llojet e branikav

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Mar 15:17 ,

Rent a car KORRA 044 77 88 33---049 77 88 33

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Maj 20:44 ,

MERCEDES BENZ ML320

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim