Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Mercedes-Benz | ML 63 AMG

03 Qer 07:18 ,

Ml 6.3

18 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Shk 23:46 ,

Mercedes Benz ML 6.3 AMG

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Sht 20:01 ,

SHITET ML63 AMG

37 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
03 Sht 21:28 ,

SHITET ML63 AMG

37 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
05 Qer 15:38 ,

fellne 20i të ardhur nga Gjermania

750 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Sht 22:50 ,

Shitet Mercedes Benz Amg 6.3

20 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
02 Gush 21:33 ,

Shes

55 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
08 Qer 15:15 ,

fellne 20 t'ardhura nga gjermanija

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim