Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Mercedes-Benz | Model tjetër

Dje 14:06
Linku:
,

MERCEDES-BENZ Sprinter 315 CDI Lang

8 600 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

Sot 00:42 ,

Shitet Mercedes c class

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:55 ,

Shitet Mercedes Benz Sprinter 316 CDI , viti 2011

8 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 23:36 ,

Mersedec Sprinter 213 me 5 ulese

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:53 ,

Mercedes vito

1 350 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:34 ,

Shes kombin MB 313 cdi viti 2006

3 450 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:29 ,

SHES MERCEDES VITO 2.2 CDI VITI 2007 ME KLIM

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:12 ,

Mercedes-Vito 2.2 Cdi 117.000 Km T'Garantume ����

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 20:27 ,

Furgon Vito frigorifer

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:08 ,

Mercedes Atego 815 SANAK 5M ME HEBEBIN KLIM 2000

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 19:22 ,

Mercedes Sprinter MAXI 315 CDI 2010 i doganuar

6 950 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:20 ,

Vito 2.2 dizel ne gjendje shum tmir

1 900 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:19 ,

Mercedes Vito

1 980 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:49 ,

Mercedes benz 308 CDI Bejm ndrrim

3 600 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 15:42 ,

Mercedes Citan Pikap 109 cdi

7 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:42 ,

Mercedes Vito 115 CDI Automatic ����

6 900 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 15:29 ,

Shitet Sprinter viti 1997 I Regjistruar RKS

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:27 ,

MERCEDES KOMBI

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 15:27 ,

MERCEDES VITO

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 15:11 ,

Mercedes AMG GT R

130 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 14:58 ,

‼️ SPRINTER ME DOGAN DHE HOMOLOGIM ‼️

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:06
Linku:
,

MERCEDES-BENZ Sprinter 315 CDI Lang

8 600 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 14:05 ,

SPRINTER CDI 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:04 ,

Vito 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:06 ,

Iveco FRIGO 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:05 ,

Sprinter 208 Prokolic

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:03 ,

Sprinter 416 cdi friz info 044 600 051

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:27 ,

sprinter 313cdi viti 2001 150mij tkaluara

4 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 11:17 ,

Kombi sprinter 208 cdi

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:17 ,

Vito frigo -20

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:14 ,

Mercedes sprinter 211cdi

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 10:52 ,

Mercedes Sprinter 213CDI i posa ardhur model 2010

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:52 ,

Mercedes Sprinter 211CDI nga Gjermonia viti 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:50 ,

Mercedes Sprinter 313CDI me Klim 14+1 Ulse i CH

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 10:50 ,

Mercedes Sprinter 213CDI dupell kabin 7 Ulse 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:49 ,

Mercedes Sprinter 211CDI me Klim 8+1 Ulse

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 00:30 ,

MERCEDES SPRINTER 313 AUTOMATIK - tabela Zvicres

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Maj 20:56 ,

Merceds Vito

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Maj 19:41 ,

Setra 315 HDH/3

Viti: 1999
Kilometrazha: > 500 000
30 Maj 19:30 Shitorja ,

Mercedes Vito 109 CDI

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Maj 18:06 ,

▄ ▅ ▆ Shes MERCEDES VITO 2003 RKS - LEXO ▆ ▅ ▄

4 200 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Maj 16:00 ,

MERCEDES 123D

4 300 EUR Price Reduced

Viti: 1982
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Maj 15:09 ,

Mercedes - Benz (Actros 2543) Tandem

15 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: > 500 000
30 Maj 13:53 ,

Sprinter

2 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Maj 12:35 ,

Shiten biçikletat për femij

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Maj 11:55 ,

MERCEDES 413 CDI AUTOMATIK 20 ULSE

10 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
30 Maj 10:17 ,

MERCEDES VITO 115 CDI FRIGO

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Maj 20:53 ,

mercedes sprinter

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim