Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Mercedes-Benz | S 65 AMG

13 Mar 23:43 ,

Termo 6

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Dhj 17:54 ,

Benz

285 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Nën 13:25 ,

Mercedes s65 AMG v12

95 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
23 Tet 15:21 ,

Mrecedes S 65 AMG -16

70 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Pri 21:04 ,

Shitet Kamioni Mercedes Benz 508

Viti: 1983
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Në fillim