Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Mercedes-Benz | SL 280

17 Mar 16:34 ,

Mercedes SL 280 dizel

2 500 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Pri 12:14 ,

Limuzina

3 500 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Shk 09:30 ,

Mercedes-Benz 280 SLc (107) 1975

8 000 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Në fillim