Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Mercedes-Benz | SL 400

09 Maj 13:47 ,

Mercedes S400L-verzion AMG paket

3 300 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Pri 15:38 ,

Mercedes SL400 -92

Viti: 1992
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Në fillim