Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Mercedes-Benz | SL 420

26 Qer 20:11 ,

shes mercedes benz 413 cdi

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Nën 12:39 ,

MEREDES S 420cdi “LONG VERSION” sapo ardhur

9 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim