Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Mercedes-Benz | SL 450

21 Korr 12:01 ,

Mercedes Benz SL 1977

12 000 EUR Price Reduced

Viti: 70-at
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Në fillim