Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Mercedes-Benz | SL 500

27 Gush 15:09 ,

Shes veturen old timer

1 500 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Gush 14:44 ,

Shes veturen .

1 500 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Korr 20:56 ,

Mercedez Sllon 500

3 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Korr 11:25 ,

Mercedes///300///sel

4 000 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Shk 09:24 ,

Shitet mercedesi

15 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Jan 15:16 ,

Shitet Mercedes SL 500 - Gjysem Blindum !!!

4 500 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Nën 10:32 ,

shitet

8 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
15 Sht 23:45 ,

Shes mercedes sl500 brabus

35 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
03 Pri 22:31 ,

Mercedes SL500 -95

4 000 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Mar 12:57 ,

Mercedes

8 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
21 Tet 18:26 ,

Uuuu Shiiitttt Mercedes SL 5.0 Benzin AMG Paket

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Gush 15:56 ,

Mercedes sl500 amg pakket -04

20 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Në fillim