Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Mercedes-Benz | SL 55 AMG

15 Qer 10:02 ,

SL 55 AMG..500PS..LOOK 65 BLACK SERIES

17 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
28 Gush 12:28 ,

marcedes-benz sl55 amg

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Pri 08:46 ,

shes mercedes benz SL55 AMG

12 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
16 Maj 16:41 ,

Mercedes SL 55 Amg -05

19 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Gush 08:21 ,

Mercedes sl 500 amg stailing

Viti: 2004
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Në fillim