Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Mercedes-Benz | SLK 300

19 Korr 02:11 ,

Mercedes 508D shlep

Viti: 1989
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
27 Dhj 16:17 ,

Shes mercedesin

Viti: 1981
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim