Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Mercedes-Benz | SLR

19 Qer 18:06 ,

Rimorkio

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Pri 22:56 ,

Shes mercedes-benz 709

1 400 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Shk 19:56 ,

Kamionet 7 ulse

2 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Nën 16:08 ,

shes mercedes vita 2.3 d rks 6 muj

2 600 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim