Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Mercedes-Benz | SLS AMG

01 Dhj 14:36 ,

SHITEN FELLNE R19

450 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
02 Pri 23:10 ,

Fellga per Mercedes Audi Bmw Jeep Opel

150 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Korr 09:32 ,

shitet

Viti: 2013
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
01 Korr 20:48 ,

Mercedes-benz Sprinter 313

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 13:11 ,

Mercedes SLS AMG 6.3 BENZIN -10

80 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Në fillim