Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Mercedes-Benz

A-Class , 22
B-Class , 19
C-Class , 58
CLA-Class , 1
CLK-Class , 7
CLS-Class , 3
E-Class , 65
G-Class , 1
GL-Class , 1
GLE-Class , 3
GLK-Class , 6
ML-Class , 12
S-Class , 7
SL-Class , 1
SLK-Class , 1
V-Class , 3
190 , 28
200 , 8
220 , 6
240 , 1
250 , 8
260 , 1
270 , 7
280 , 2
300 , 3
320 , 6
350 , 1
380 , 1
416 , 2
SLS AMG , 1
Vario , 1
Viano , 1
Sot 17:28 Shitorja ,

Mercedes A180 cdi

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 17:22 Shitorja ,

Mercedes A160 cdi Avantgarde Automatik

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 17:22 Shitorja ,

Mercedes B200 cdi Automatik chrome line

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:10 ,

SHES MERCEDES E KLAS 270 CDI AUTOMATIK RKS 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:34 ,

Mercedes GL 350

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:33 ,

Mercedes A200 automatik

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:32 ,

Merceedes C200

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:32 Shitorja ,

Mercedes Benz C250 CDI 4Matic 2012

14 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:31 Shitorja ,

Mercedes Benz C220 CDI EVO 2005

5 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:31 Shitorja ,

Mercedes Benz E270 CDI Automatik

4 890 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:23 ,

Mercedes Benz B200Cdi 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:56 Shitorja ,

MERCEDES E 220 CDI 2018 -85000 KM -

Viti: 2018
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 13:52 Shitorja ,

Mercedes ML 320 CDI

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:14 Shitorja ,

Mercedes C220 Cdi 6 Shpejci Viti 2007 "ELEGANC"

7 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:08 Shitorja ,

Mercedes C220 CDI AMG Me Dogan

11 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:06 Shitorja ,

Mercedes GLK 250CDI Me Dogan

14 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:00 ,

MERCEDES GLK 320 CDI

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:58 ,

MERCEDES-BENZ C200

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:24 Shitorja ,

Mercedes C270 Automatik Elegance Full extra

4 750 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 10:46 ,

MERCEDES C350 CDIV6 300PS AMG PACKET FACELIFT PANO

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:36 Shitorja ,

Mercedes GLK 250CDI

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:31 Shitorja ,

Mercedes GLK 250CDI

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:15 Shitorja ,

MERCEDES BENZ C220 CDI AMG BLUETEC

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:14 Shitorja ,

MERCEDES BENZ B CLAS

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 08:14 Shitorja ,

MERCEDES BENZ E220 AMG LNEI

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:41 ,

Mercedes Benz E320CDI 2000 Automatik RKS

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:10 ,

MERCEDES BENZ SLK 200 - AMG Sport RKS

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Maj 19:30 Shitorja ,

Mercedes Vito 109 CDI

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Maj 15:09 ,

Mercedes - Benz (Actros 2543) Tandem

15 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: > 500 000
28 Maj 22:04 Shitorja ,

U SHIT NGA AUTO SALLON ERDI

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Maj 14:27 Shitorja ,

MERCEDES Ml 350 4 MATIK

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Maj 14:27 Shitorja ,

MERCEDES CLS 350 Automatik

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Maj 10:45 Shitorja ,

MERCEDES E 220 D AMG

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Maj 10:45 Shitorja ,

MERCEDES E 350 Cdi 4 MATIK AMG

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Maj 10:45 Shitorja ,

MERCEDES. E 250 4 Matik AMG

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Në fillim