Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Mercedes-Benz

A-Class , 2862
B-Class , 603
C-Class , 4244
CE-Class , 35
CL-Class , 50
CLA-Class , 40
CLC-Class , 25
CLK-Class , 130
CLS-Class , 206
E-Class , 4055
G-Class , 57
GL-Class , 114
GLA-Class , 7
GLC-Class , 8
GLE-Class , 32
GLK-Class , 103
GLS-Class , 5
ML-Class , 1038
R-Class , 82
S-Class , 612
SL-Class , 48
SLK-Class , 57
V-Class , 324
190 , 6014
200 , 2262
220 , 3153
230 , 183
240 , 269
250 , 3064
260 , 27
270 , 1058
280 , 209
290 , 104
300 , 872
320 , 826
350 , 210
380 , 41
400 , 71
416 , 29
420 , 18
450 , 8
500 , 53
560 , 5
600 , 26
AMG GT , 23
AMG GT S , 12
MB 100 , 140
SLR , 4
SLS AMG , 5
Vaneo , 145
Vario , 55
Viano , 148
Model tjetër , 2492
01 Gush 09:41
Linku:
,

MERCEDES BENZ Facelift isa pa DOGANUAR ����

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Gush 21:18
Linku:
,

Shitet Vetura per Femije 3-7 vjec

200 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:57
Linku:
,

Glk 220 cdi

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Korr 15:36
Linku:
,

MERCEDES BENZ GLK i sa pa DOGANUAR ����

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Gush 01:16
Linku:
,

Mercedes Benz Sprinter 313 cdi

5 950 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

Sot 17:43 ,

Mercedes

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:36 ,

tapacira per mercedes 190

1 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 17:27 ,

sprinter

1 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 17:09 ,

B clas

1 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:39 ,

MERCEDES GLK 250 CDI

1 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:00 ,

Shitet B clasa

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:59 ,

Mercedes E220 Cdi Regjistrim 7 Muj me klim

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:02 ,

Shitet mercedesi E-classe

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Në fillim