Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Mercedes-Benz

A-Class , 2849
B-Class , 602
C-Class , 4174
CE-Class , 33
CL-Class , 51
CLA-Class , 35
CLC-Class , 24
CLK-Class , 126
CLS-Class , 195
E-Class , 4008
G-Class , 59
GL-Class , 115
GLA-Class , 8
GLC-Class , 7
GLE-Class , 30
GLK-Class , 94
GLS-Class , 4
ML-Class , 1027
R-Class , 80
S-Class , 623
SL-Class , 46
SLK-Class , 57
V-Class , 321
190 , 5926
200 , 2206
220 , 3064
230 , 179
240 , 258
250 , 3007
260 , 28
270 , 1042
280 , 208
290 , 98
300 , 863
320 , 802
350 , 209
380 , 42
400 , 63
416 , 26
420 , 17
450 , 7
500 , 49
560 , 4
600 , 26
AMG GT , 21
AMG GT S , 12
MB 100 , 141
SLR , 4
SLS AMG , 5
Vaneo , 143
Vario , 48
Viano , 143
Model tjetër , 2456
Dje 14:06
Linku:
,

MERCEDES-BENZ Sprinter 315 CDI Lang

8 600 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Maj 14:18
Linku:
,

Mercedes Benz E Class 220

3 299 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
29 Maj 23:16
Linku:
,

Mercedes Benz C220 Cdi

4 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Dje 20:08 ,

Mercedes a-class me targa te huaja

750 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:08 ,

Mercedesss

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:08 ,

Mercedes Atego 815 SANAK 5M ME HEBEBIN KLIM 2000

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:03 ,

MERCDES E 220 CDI EVO AUTOMATIK TIP TRONIK

7 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:02 ,

Mercedes C 220 dizel

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:00 ,

Mercedes

7 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:54 ,

Mercedes.1.5.Dizel.Me Klim Regj.29.11.2029.Aksion

1 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 19:53 ,

mercedes benz B 200 cdi

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:53 ,

Mercedes.310.Dizel.Me Uls.Ne Aksion.

1 999 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:49 ,

Shitet Mercedes A180 cdi manual me dogan dhe homol

5 650 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 19:47 ,

Shitet Mercedes Benz 2007 3.0 Diesel ML320 4Matic

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:44 ,

Mercedes E220 cdi avangard

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 19:44 ,

Shitet Mercedes E Clas 220 Cdi Regjistrim

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 19:41 ,

Mercedes-Benz E 220 CDI automatik

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 19:39 ,

Mercedes-Benz Eklas 220 CDI rks automatik

2 850 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 19:39 ,

A Kllass 170 CDI Automatik

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 19:39 ,

Mercedes c220 automatik 2001 rks

4 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:38 ,

MERCDES C 200 CDI FULL OPCION

5 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 19:34 ,

Mercedes-Benz GLC250 d 12/2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 19:29 ,

B Class Automatic

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:25 ,

Mercedes-BenzCLA250D 90000KM 2015BLACK EDITIONFULL

Viti: 2015
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Dje 19:24 ,

Mercedes A 160 Blueficency

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 19:24 ,

Mercedes GLK 320 CDI edition/design 2010

12 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:24 ,

MERCEDES A CLAS CDI VP 2011 BLUEFFICENCY

3 650 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:23 ,

Mercedes

2 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:22 ,

Mercedes E350 cdi Avantgarde blueficiency��������

12 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:22 ,

Mercedes Sprinter MAXI 315 CDI 2010 i doganuar

6 950 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:20 ,

Vito 2.2 dizel ne gjendje shum tmir

1 900 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:20 ,

Mercedes 250d

1 600 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:20 ,

SHITET MERCEDESI A180 DIZELL 2.0 VITI 2008 RKS

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:19 ,

Mercedes Vito

1 980 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:18 ,

����• MERCEDES 2.3 KOMPRESOR CABRO����

5 000 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 19:18 ,

Mercedes Vito 111 2.2 CDI Viti 2005 RKS Me Klimë

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:17 ,

Shitet - Mercedes C220 - 2.2

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:13 ,

Shitet MERCEDESI E 320 CDI VITI 2005 RKS AUTOMATIK

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:03 ,

Mercedes benz E220

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 19:03 ,

Mercedes-Benz B180 cdi automatik avangarde

5 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:00 ,

Shes - Mercedes e 270 CDI * MUNDESI NDRRIMI *

5 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:51 ,

Mercedes GL 350

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:51 ,

Mercedes A200 automatik

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:50 ,

Merceedes C200

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:49 Shitorja ,

Mercedes ML 320 CDI

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:49 Shitorja ,

MERCEDES E220 CDI AUTOMATIK RKS FULL

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:49 Shitorja ,

MERCEDES C220 CDI AVANGARDE AUTOMATIK

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:48 ,

Mercedes benz ml 350 4matic

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:44 ,

Mercedes A classe

2 450 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim