Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Mercedes-Benz

A-Class , 2849
B-Class , 602
C-Class , 4174
CE-Class , 33
CL-Class , 51
CLA-Class , 35
CLC-Class , 24
CLK-Class , 126
CLS-Class , 195
E-Class , 4008
G-Class , 59
GL-Class , 115
GLA-Class , 8
GLC-Class , 7
GLE-Class , 30
GLK-Class , 94
GLS-Class , 4
ML-Class , 1027
R-Class , 80
S-Class , 623
SL-Class , 46
SLK-Class , 57
V-Class , 321
190 , 5926
200 , 2206
220 , 3064
230 , 179
240 , 258
250 , 3007
260 , 28
270 , 1042
280 , 208
290 , 98
300 , 863
320 , 802
350 , 209
380 , 42
400 , 63
416 , 26
420 , 17
450 , 7
500 , 49
560 , 4
600 , 26
AMG GT , 21
AMG GT S , 12
MB 100 , 141
SLR , 4
SLS AMG , 5
Vaneo , 143
Vario , 48
Viano , 143
Model tjetër , 2456
29 Maj 14:18
Linku:
,

Mercedes Benz E Class 220

3 299 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
Dje 14:06
Linku:
,

MERCEDES-BENZ Sprinter 315 CDI Lang

8 600 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Maj 23:16
Linku:
,

Mercedes Benz C220 Cdi

4 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Dje 18:39 ,

Mercedes Benz

6 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:38 ,

Mercedes vito 111 viti 2006

4 450 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:36 ,

Mercedes cls 320 cdi urgjent

9 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:32 ,

Mercedes E350 cdi 4matic 2011 220mij km full

14 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:26 ,

Mercedez c220

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:22 ,

MERCEDES ML 350 BLUETEC Matic

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 18:18 ,

shes mercedes vito 220 cdi

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:18 ,

Mercedes benz GL 320 Bluetec

16 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:18 ,

Shitet Mercedes ML 270 CDI

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:13 ,

MERCEDES B KLASS 200 CDI AUTOMATIK VITI 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:13 ,

MERCEDES C KLASS 200 CDI ELEGANC VITI 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:13 ,

MERCEDES E KLASS 350CDI AVANGARD VITI 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:13 ,

Shitet mercedes vito boi dhe ndrrim

1 600 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 18:10 ,

Shitet minibusi

4 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:04 ,

SHES MERCEDES E KLAS 270 CDI AUTOMATIK RKS 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:55 ,

Mercedes Benz

2 000 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 17:53 ,

Mercedes-benz 308 - viti 2003 Ndrrim i mundëshum

3 600 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 17:44 ,

Mercedes ML 350 CDI i ardhur nga USA

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 17:44 ,

Mercedes Benz E220 CDI-AVANGARDE

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:35 ,

Mercedes Benz C220 CDI Avangarde

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:34 ,

Mercedes Benz E280 CDI Automatik Elegance

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:33 ,

Mercedes Benz C220 CDI Automatik

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:32 ,

Mercedes C220 CDI viti 2007

9 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:29 ,

MERCEDES C350 CDIV6 300PS AMG PACKET FACELIFT PANO

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 17:28 ,

Mercedes Benz Akllas A180 Cdi

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:20 ,

Mercedes Benz E270 Cdi Automatik Tip Tronik

4 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:20 ,

Mercedes ML 270

4 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:17 ,

Shitet e kllas 2.2 cdi dizell regjistrim 6 muj

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 17:07 ,

Mercedes C200 CDI

1 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:57 ,

Mercedes ML -320 -

8 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:55 ,

Mercedes a klass 180 cdi avangard automatik

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:54 ,

MERCEDES-BENZ E 320 EVO AUTOMATIK

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:49 ,

Mercedes benz 308 CDI Bejm ndrrim

3 600 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 16:48 ,

MERCEDES C 220 CDI KLIM RKS 99

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:41 ,

Mercedes ML PANORAME full opcione

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 16:40 ,

Mercedes ML 350 Bluetec- Panoramë

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 16:40 ,

Shes Fellne Per Mercedes C E clas 16qe

220 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 16:39 ,

MERCEDES E320 EVO 4MATIC AVANTGARD AUTOMATIK -2007

8 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:39 ,

Shitet Mercedes ML Bluetec- Panoramë

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 16:35 ,

Mercedes S 320

Viti: 2007
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 16:34 ,

Mercedes S 320

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 16:34 ,

Mercedes-benz CLS

21 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:30 ,

Shitet Vetura Mercedes A Clas 1.8

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 16:30 ,

Mercedes Benz Gl 320

15 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 16:21 ,

Mercedes c220 AVANTGARDE U SHIT FLM MERRJEP

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 16:18 ,

Mercedes-Benz C class 320CDI

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 16:17 ,

Vetura ne shitje

19 950 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 16:11 ,

Motorr 2.5 dizel.per.benx.250 sh 190 sh .REXTON

450 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 16:09 ,

Shes Mercdesin 190 Dizell

1 850 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Në fillim