Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Mercedes-Benz

A-Class , 2849
B-Class , 602
C-Class , 4174
CE-Class , 33
CL-Class , 51
CLA-Class , 35
CLC-Class , 24
CLK-Class , 126
CLS-Class , 195
E-Class , 4008
G-Class , 59
GL-Class , 115
GLA-Class , 8
GLC-Class , 7
GLE-Class , 30
GLK-Class , 94
GLS-Class , 4
ML-Class , 1027
R-Class , 80
S-Class , 623
SL-Class , 46
SLK-Class , 57
V-Class , 321
190 , 5926
200 , 2206
220 , 3064
230 , 179
240 , 258
250 , 3007
260 , 28
270 , 1042
280 , 208
290 , 98
300 , 863
320 , 802
350 , 209
380 , 42
400 , 63
416 , 26
420 , 17
450 , 7
500 , 49
560 , 4
600 , 26
AMG GT , 21
AMG GT S , 12
MB 100 , 141
SLR , 4
SLS AMG , 5
Vaneo , 143
Vario , 48
Viano , 143
Model tjetër , 2456
29 Maj 14:18
Linku:
,

Mercedes Benz E Class 220

3 299 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
Dje 14:06
Linku:
,

MERCEDES-BENZ Sprinter 315 CDI Lang

8 600 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Maj 23:16
Linku:
,

Mercedes Benz C220 Cdi

4 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

19 Gush 12:54 ,

shitet Mercedes-Benz

800 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Gush 11:56 ,

Mercedes c270 -02

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Gush 11:47 ,

shitet vetura

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Gush 11:46 ,

Mercedes benz

Viti: 1989
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
19 Gush 11:46 ,

shes veturen

3 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Gush 11:37 ,

Mercedes benz

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Gush 11:27 ,

mercedes 200

1 600 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Gush 10:27 ,

Mercedes-Benz Kamionet

Viti: 1988
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Gush 10:21 ,

Mercedes sprinter 310

4 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Gush 08:23 ,

Mercedesi E280 4matic

9 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Gush 21:21 ,

Mercedes 190 disel 2.5 -90

Viti: 1990
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
18 Gush 21:04 ,

U shit

2 800 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Gush 21:04 ,

Mercedes Benz 190 D Urgjent shitet

Viti: 1985
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Gush 20:19 ,

Mercedes E270 CDI

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Gush 20:06 ,

Mercedes Evo Model -07

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Gush 20:06 ,

mercedes gl 320 cdi

28 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Gush 19:44 ,

Mercedes-Benz E 220

4 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Gush 19:42 ,

Sprinter 308 CDI

3 250 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Gush 12:56 ,

shitet

1 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Gush 12:31 ,

Mercedes S400

6 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Gush 12:23 ,

Mercedes-Benz C-220 CDI

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Gush 12:04 ,

shes veturen mercedes dizel c 220

3 999 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Gush 10:29 ,

Mercedes 250

3 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Gush 09:42 ,

Shitet minibusi

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Gush 00:00 ,

Mercedes Viano

25 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
17 Gush 21:53 ,

Mersedes ne gjendje perfekte

2 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Gush 21:45 ,

Mercedes bend 220 dizel -07

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Gush 20:51 ,

MERCEDES VITO

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Gush 19:33 ,

mercedes 190D 1vit regjistrim

Viti: 1987
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Gush 17:03 ,

mercedes 300 turbo dizel 045528112

Viti: 1991
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
17 Gush 16:51 ,

shitet dhe ndrrohet

2 200 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Gush 15:53 ,

Per blersit serioz

6 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Gush 14:12 ,

E 270 CDI tabela te huja

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Gush 11:57 ,

Mercedes Vito U shit flm

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Gush 10:25 ,

Vetura

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Gush 22:43 ,

U shittt

1 350 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Gush 15:44 ,

Mercedes C220 -10

15 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Gush 14:26 ,

shitet veturaatë

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Gush 13:56 ,

mercedes 190 dizell

1 900 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Gush 11:54 ,

Mercedes S 320 cdi AMG

8 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Gush 02:11 ,

mercedes benz c200 2004

6 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Gush 22:21 ,

shes mercedes 250

1 900 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Gush 21:41 ,

Shes mercedes c 220 motorri 2.5 dizel viti 2000

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Gush 19:15 ,

shitet mercedes c220 cdi

4 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Gush 15:06 ,

Shes veturen

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Gush 10:20 ,

Gjip ML 350 B Amerikan

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Gush 02:45 ,

shitet

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Gush 21:04 ,

Mercedes Benz 307D 2.4 DIZEL

1 500 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
14 Gush 19:40 ,

Mercedes kamionet me dy par ulse!

2 800 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Gush 19:19 ,

Ml gjip 350 Benzin

Viti: 2004
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Në fillim