Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Mitsubishi | 3000 GT

12 Nën 18:14 ,

Mitsubish 1.6

1 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Nën 18:06 ,

Mitsubish 1.6 Benzin plin

1 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Korr 09:03 ,

...

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Qer 14:20 ,

Gomaa

350 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Pri 12:43 ,

shitet

335 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
06 Pri 12:28 ,

Mitsubishi 3000 GT benzin+gaz

340 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
03 Mar 19:10 ,

Mitsubishi

13 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Në fillim