Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Mitsubishi | ASX

Dje 10:49 ,

Mitsubishi ASX 4X4 Did

9 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Qer 20:27 ,

Mitsubishi ASX

9 400 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 19:50 ,

Xhip

9 600 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Jan 21:17 ,

Mitsubishi ASX 1.8 Diesel 4X4 viti 2013

10 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
16 Dhj 12:46 ,

mitsubishi

4 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Nën 20:03 ,

Mitsubishi

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Nën 19:14 ,

Me marveshje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Nën 18:10 ,

Shitet mixubishi

1 800 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
19 Gush 19:54 ,

Mitsubishi ASX 4X4

13 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Pri 16:35 ,

Mitsubish

4 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
26 Mar 12:22 ,

MITSUBISHI ASX

13 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
20 Gush 22:20 ,

micubish 1.1 benzin 1999

700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Maj 19:39 ,

Shitet gjipi Mitsubish asx

20 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
01 Pri 22:24 ,

Shes Mitsubish ASX

20 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
04 Dhj 11:36 ,

Mitsubishi ASX dizel

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Sht 14:35 ,

Shes gjypin sceo

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Gush 18:39 ,

Mitsubishi asx

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
04 Korr 19:42 ,

Fellga 15col per mitsubish

110 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Qer 08:34 ,

shitet vetura 350e ne gjendje shum te mir urgjent

350 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Maj 05:50 ,

Xhypin

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Pri 15:35 ,

shitet micubishi

800 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Pri 09:24 ,

Shitet Micubishi

1 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Mar 11:18 ,

Mitsubishi

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Dhj 19:50 ,

Xhip Mitsubishi

1 500 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
14 Tet 17:42 ,

Mitsubishi ASX -92

1 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Tet 14:23 ,

Mitsubishi ASX benzin -92

1 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
17 Korr 15:01 ,

Micubishi ASX -92

1 300 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Qer 12:53 ,

Mitsubishi ASX -13

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
06 Shk 12:49 ,

mitsubishi 2006

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Në fillim