Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Mitsubishi | Canter

07 Jan 19:56 ,

Shes Gjipin ne gjendje te rregullt

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Dhj 17:25 ,

shitet

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Korr 00:01 ,

Shes kamionetë Mitsubishi Canter 2.8 TDI

4 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Jan 21:07 ,

Shes Mitsubishi i ardhur nga zvicra

890 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Dhj 23:11 ,

Shitet Kamioni

1 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Sht 22:53 ,

Shitet

650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim