Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Mitsubishi | Cordia

24 Nën 22:05 ,

shitet micubishi gjip me targa te huja

1 015 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Qer 17:23 ,

Fellga 15 4 shtrafa mitsubishi

120 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Në fillim