Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Mitsubishi | Cosmos

23 Sht 16:34 ,

Mitsubishi 800€

800 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Sht 21:51 ,

shitet

650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim