Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Mitsubishi | Diamante

07 Jan 09:05 ,

Shitet kombi

550 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Mar 17:40 ,

Mitsubishi Diamante -01

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim