Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Mitsubishi | Eclipse

24 Maj 18:06 ,

Shes micubishin

4 300 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: > 500 000
19 Pri 19:54 ,

Mitsubish

1 200 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Qer 11:26 ,

i qlajmruar rks vetur unike sportive

1 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Jan 15:00 ,

Shitet kombi

550 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Sht 20:07 ,

Mitsubishi 900euro

900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 05:47 ,

Mitsubishi Eclipse 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
26 Shk 18:07 ,

baj ndrrim me matorr qe hec

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Shk 18:27 ,

shes ose baj ndrrim

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Nën 16:21 ,

shitet vetura

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Tet 00:37 ,

shitet vetura

1 350 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Tet 22:46 ,

U SHIT FLM MERRJEP

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Sht 19:37 ,

Ndrroj veturen- Shtoj pare

1 400 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim