Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Mitsubishi | Electric Vehicle (i-MiEV)

12 Nën 20:09 ,

Mitsubishi l200

6 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim