Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Mitsubishi | Galant

29 Mar 12:53 ,

Mitsubishi Galant benzin

650 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Shk 12:25 ,

Mitsubishi galant 2.0 benxin

600 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Dhj 08:27 ,

Mitsubishi Galant benzin 2002

1 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Dhj 03:13 ,

Shitet Urgjent Mitsubishi Galant 2002

1 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Qer 10:56 ,

Shitet Mitsubishi Galant

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 00:42 ,

MITSUBISH GALANT U SHITT

2 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Jan 20:09 ,

Misubish ndrrim i mundshum

800 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
11 Jan 00:59 ,

Shitet micubish galant benzin rks shum i rujtun

850 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Tet 23:14 ,

Mitsubishi Galant 2.0

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim