Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Mitsubishi | Galloper

27 Maj 09:36 ,

Shitet

2 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Qer 00:48 ,

shes ose ndroj gjipin mitcubishi (hundai) galloper

4 950 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Tet 14:04 ,

Shes makinen

3 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Gush 01:01 ,

Shitet

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Korr 21:34 ,

Mitsubishi galloper 2.5 D

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Qer 16:05 ,

Mitsubishi galloper

1 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Pri 19:41 ,

baj nderrim me vetur

5 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Jan 15:07 ,

Shitet kombi

550 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Jan 15:07 ,

Shitet kombi

550 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Sht 17:33 ,

Gjip

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Qer 15:38 ,

Micubish Pajero -92

700 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
23 Shk 18:21 ,

Micubishi spas vagon 1.7 dizell 9 muj rks

1 450 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Shk 09:40 ,

Mitsubish galloper -99

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Sht 11:47 ,

Mitsubishi Galloper -00

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Në fillim