Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Mitsubishi | Grandis

25 Maj 15:25 ,

Mitsubish Grandis 2.0 Diesel 2009 6 ulese me dogan

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 14:11 ,

Mitsubish Grandis 2.0 dizel

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Jan 12:36 ,

Shitet-Ndrrohet Mitsubish Grandis Diesel

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Qer 18:21 ,

Mitsubish Grandis 2.0 Diesel

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
21 Maj 07:59 ,

Mitsubishi Grandis -06

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Shk 14:40 ,

MITSUBISHI GRANDIS

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Nën 19:37 ,

Mitsubishi

10 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
22 Sht 21:46 ,

Mitsubishi Grandis. Bej ndrrim

4 000 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim