Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Mitsubishi | L400

15 Jan 15:44 ,

Mitsubishi L400

4 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Nën 20:13 ,

Shitet ose ndrrohet me vetur

1 400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
24 Sht 20:00 ,

Shes mitsubish l400

1 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
24 Mar 20:53 ,

Mitsubishi L400 2.5

2 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Shk 08:40 ,

Shes Agregatin 4.2 Benzin shum imir Mitsubish

150 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Pri 18:03 ,

Shitet ose nderrohet

Viti: 1999
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
02 Nën 15:34 ,

micubish baj ndrrim

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim