Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Mitsubishi | Lancer

17 Mar 08:35 ,

Micubish

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Mar 07:10 ,

Mitsubishi Lancer Sportback 2.0 DID

5 200 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Jan 15:57 ,

Shitet Mitsubishi Lancer 2.0 Dizel 2009 RKS

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Jan 11:41 ,

Mitsubishi

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Dhj 08:23 ,

1 SHITET MITSUBISHI LANCER

6 900 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
17 Tet 05:36 ,

Mitsubishi Lancer benzin -91

Viti: 1991
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
09 Tet 00:30 ,

Shitet veturaa!!!

8 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
13 Korr 19:58 ,

Shes micobishin 2.0 6 shpejsi

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Korr 17:45 ,

Shes micobish

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Maj 00:42 ,

MITSUBISHI LANCER U SHIT

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Pri 17:25 ,

Mistobishi

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Nën 12:34 ,

Pjese Mitsubish Lancer GLXi

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Tet 13:36 ,

mitsubishi

800 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Shk 16:27 ,

Mitsubish lancer

250 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Jan 22:55 ,

Shes Mitsubish Lancer 1.6 2010

8 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
16 Jan 21:09 ,

MITSUBISHI

1 150 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Dhj 00:03 ,

Shes Mitsubishi Lancer

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Nën 14:54 ,

Shes urgjent Ceo shaunghuan - kopje e BMW x5

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
29 Tet 20:35 ,

Shes Mitsubishi i çlajmruar ne gjendje te mire

Viti: 1991
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Tet 20:05 ,

Shitet urgjent!!!

795 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
07 Tet 17:57 ,

Misubish 1.6 benxin ne gjendje perfekte rks vp1998

750 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Sht 21:43 ,

Mitsubish lanxer 1.6 16v

450 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Sht 18:08 ,

Mitsubishi Lancer

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Sht 07:51 ,

Mitsubishi Lancer

1 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
21 Gush 09:55 ,

Mitsubishi Lancer

700 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
24 Korr 09:49 ,

Mitsubishi Lancer

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Korr 23:10 ,

Urgjent

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Qer 08:40 ,

Nga zvicrra

680 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Pri 02:14 ,

Motor

Viti: 1998
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
04 Shk 21:01 ,

Shitet kamijoneta ende ska ardhur nga holanda

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Dhj 20:20 ,

Shitet

500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Sht 18:43 ,

Shes veturen

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Maj 20:00 ,

Mitsubish

400 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Maj 09:05 ,

Mitsubish

900 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Pri 20:14 ,

Mitsubishi Lancer -04

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
17 Pri 14:40 ,

Mitsubish Lancer

8 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
31 Jan 00:31 ,

shes veture

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Jan 12:10 ,

Mitsubishi Lancer

500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Sht 20:37 ,

Mitsubishi Lancer

Viti: 1999
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Në fillim