Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Mitsubishi | Mirage

14 Pri 10:47 ,

ne gjendje te rregull

850 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim