Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Mitsubishi | Model tjetër

Dje 09:13 ,

CITY CAR - 6 Mitsubishi i-Miev Elektronik

8 100 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Maj 23:17 ,

Mitsubishi hover 2.4 4X4

Viti: 2005
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
13 Maj 03:22 ,

Micubishi me rryme i Miev elektrik mitsubishi

8 500 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Maj 18:41 ,

shitet

500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Maj 14:07 ,

Mitsubishi

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Maj 15:20 ,

shitet urgjent

650 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Pri 13:39 ,

mitsubish 1.8b

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Mar 18:07 ,

U Shit Flmmm

599 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Mar 13:16 ,

Micubish

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Mar 17:54 ,

Mitsubish 1.3 benzin pa dogan

360 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Shk 14:59 ,

Mitsubishi 1.3 benxin pa dogan

360 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Shk 18:47 ,

Mitsubishi

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Shk 18:47 ,

Mitsubishi

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Shk 23:15 ,

VETUR FAMILJARE ME 6 ULSE

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Dhj 20:21 ,

Shitet

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Dhj 17:36 ,

Mitsubishi Delica

500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Nën 12:54 ,

SHITET URGJENT !!!!!

500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Nën 20:08 ,

me marrveshje

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Tet 23:30 ,

Mitsubishi dizel

Viti: 1995
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Tet 13:35 ,

MICOBISH

1 800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Maj 08:39 ,

mitcubishi 4×4 2.5 tdi

950 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Mar 11:28 ,

Shitet Mitsubishi ne gjendje te mire

100 EUR Price Reduced

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
08 Shk 21:45 ,

Vetur

5 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Jan 16:46 ,

Shitet

800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Jan 22:09 ,

Mitsubish Colt

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Dhj 17:25 ,

Shitet kamioni me kran dhe kiper

19 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
12 Dhj 22:09 ,

mitsubish

1 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Gush 20:38 ,

Urgjent

130 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: > 500 000
11 Gush 21:02 ,

micubishi esht ne gjendje te regullt shum i mir

1 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
07 Gush 17:02 ,

Mitsubish Outlander

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
30 Korr 12:59 ,

Mitsubishi

650 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Korr 18:25 ,

Mitsubishi dizell 1.9

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Korr 21:37 ,

Shes mitsubishi motorr 2.0 tdi wv

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 20:39 ,

Mitsubishi Junior 1.1benzin me klim

1 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Maj 22:03 ,

GJIP GALLOPER

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Mar 23:29 ,

shes mitsubishi gjip 7 ulse

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Mar 20:09 ,

1.9 dizel mitsubishi i qlajmrum

400 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
22 Shk 15:44 ,

Shitet

1 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Shk 13:00 ,

Shitet micubish gjip 4#4 me tabela zvicrane

19 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Shk 21:06 ,

Vetura micubish ne gjendje shum te mir

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Shk 16:12 ,

mitsubishi 2.5 dizel 2004

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Jan 20:59 ,

Mitsubish

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Dhj 19:50 ,

Mitsubish

3 800 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Dhj 15:39 ,

Mitsubish

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Nën 15:38 ,

Shes fellnet me goma 15 she per micubishi

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Tet 20:52 ,

Mitsubish

Viti: 1990
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
29 Tet 16:59 ,

Shitet

Viti: 1990
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
19 Tet 21:36 ,

shes

2 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
13 Sht 00:08 ,

mitsubishi

900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Korr 14:05 ,

Mitsubishi

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Në fillim