Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Mitsubishi | Montero

11 Mar 21:19 ,

Shitet mitsubish 3.5

Viti: 2001
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
06 Shk 16:51 ,

Shitet mitsubishi montero sport 2004

4 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 13:35 ,

Mitsubishi Gjip me qmim te arsyshem

6 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
04 Maj 15:32 ,

Shitet Mitcubishi

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Dhj 10:09 ,

Shitet

5 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Tet 20:25 ,

Mitsubishi Montero

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
18 Tet 10:41 ,

Ndrrohet kombi fave 2

600 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Gush 11:46 ,

MITSUBISH -88

600 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Në fillim