Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Mitsubishi | Pajero Pinin

18 Maj 09:58 ,

Mitsubishi pinini-2.0- 2002

4 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
18 Maj 09:57 ,

PJESE PER MITSUBISHI PININ 2001-03

Viti: 2001
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
18 Mar 21:56 ,

MITSUBISH PINNIN

3 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 19:39 ,

Mitsubishi Pajero 1.8

4 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Shk 15:45 ,

Mitsubishi Pinin 1.8 Gdi

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
01 Shk 08:45 ,

Xhip mitsubish pajero pinin

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
25 Jan 20:51 ,

Mitsubish

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
11 Jan 08:26 ,

Mitsubishi

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
10 Jan 12:44 ,

shes gjipin Mitsubish pinin 2.0 benxin vp 2003

1 750 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Jan 08:46 ,

U shit xhipi

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Nën 20:31 ,

Shitet mitsubishi

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Tet 14:16 ,

Mitsubish

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Mar 12:21 ,

Mitsubishi pajero pini

5 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Mar 09:32 ,

shitet mitsubishi pajero pinin per pjese

750 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
06 Mar 14:05 ,

Mitsubishi pajero pinini

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
17 Jan 21:30 ,

Mitsubish xhip 4*4

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Jan 17:59 ,

Shitet xhipi 4*4 me klim

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Jan 10:56 ,

popo

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
22 Nën 12:16 ,

Shes ose ndrroj xhipin mitsubish pajero pinin

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Nën 22:18 ,

Shes ose ndrroj mitsubishin pajero pinin

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Nën 22:10 ,

Shes gjipin

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Nën 16:52 ,

Micaubish 4x4

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
16 Sht 17:27 ,

Mitsubishi pinin per pjes

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Korr 22:07 ,

Goma

120 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Qer 15:15 ,

Mitsubishi Pajero

5 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Qer 11:54 ,

Shes xhip 4x4 Mitsubish

4 750 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 22:15 ,

Mitsubishi Pajero benzin

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
11 Pri 19:00 ,

Mitsubishi Pajero Pinin benzin

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
22 Dhj 19:00 ,

Shes gjipin micubish pajero

2 300 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Tet 19:35 ,

Shitet

6 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
01 Tet 17:37 ,

Mitsubishi pajero pinin

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Sht 14:38 ,

Mitsubishi Pajero 11 muaj regjistrim

3 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Sht 10:33 ,

Mitsubishi 2.0 benzin 11muaj regjistrim

3 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Qer 19:10 ,

Mitsubishi 4x4

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Mar 19:31 ,

Mitsubishi Pinin 2.0 B -02

Viti: 2002
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
15 Jan 19:55 ,

Mitsubishi 2.2 02 7muj regjistrim

4 280 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Maj 15:28 ,

Mitsubishi Pajero Pinin -00

4 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Dhj 16:52 ,

Mistubishi

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Dhj 16:33 ,

Mitsubishi pini 4*4 2.0 benzin

3 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Nën 15:24 ,

Shes mitsubish 2.0benzin gdi me klim 4×4 lkur

2 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
20 Tet 11:14 ,

Shitet urgjentisht vetura

6 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Në fillim