Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Mitsubishi | Pick-up

20 Pri 21:01 ,

Shesim

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 09:45 ,

Mitsubisha benz 200

1 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Mar 19:22 ,

Mitsubishi Pajero Pick Up 2.5 Ose Me Ndrrim

8 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
27 Dhj 21:55 ,

Mitsubishi Pick-up

7 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim