Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Mitsubishi | Santamo

07 Tet 13:40 ,

Misubish1.6benxin ne gjendje perfekte rks 1998

750 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Tet 11:00 ,

Misubish1.6benxin ne gjendje perfekte rks 1998

750 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Tet 16:27 ,

Misubish1.6benxin rks ne gjendje perfekte 1997

800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Tet 12:30 ,

Misubish1.6benxin ne gjendje shum te mir rks

850 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim