Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Mitsubishi | Sapporo

07 Korr 09:29 ,

Shes gjipin mitsubish rks 3 muj

3 900 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Tet 19:47 ,

Misubish1.6benxin ne gjendje perfekte rks 1998

800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Sht 08:11 ,

Mitsubishi

800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim