Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Mitsubishi | Space Gear

20 Korr 12:47 ,

Shitet urgjent

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Pri 16:35 ,

Mitsubishi Space Gear

3 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Shk 15:11 ,

Shitet Mitsubishi

4 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Shk 16:20 ,

Shes Mitsubishi Space Gear

5 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Jan 02:05 ,

Mitsubish space gear 4x4

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Shk 11:04 ,

Mitsubishi Space Gear 1.8 Dizel -90

700 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Dhj 16:12 ,

Mitusbishi Space Gear dizel -93

1 600 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim