Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Mitsubishi | Space Runner

04 Tet 00:23 ,

Shtiet Mitsubishi Pajero

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: > 500 000
15 Mar 12:28 ,

Mitsubishi Shogun

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim