Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Mitsubishi | Space Star

Dje 21:45 ,

Mitsubishi Automatik viti 2016 RKS

5 600 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 14:50 ,

Mitsubishi Space Star 1.9 dci me klim pa dogan

750 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
05 Mar 18:17 ,

Mitsubish space star

650 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
04 Shk 19:57 ,

shes veturen

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Nën 11:39 ,

Mitsubishi

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Sht 20:11 ,

She micubishin

Viti: 2015
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
12 Gush 17:01 ,

Mitsubishi Space Star dizel

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Gush 11:26 ,

Vetura tip tpo

Viti: 2015
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
16 Korr 00:12 ,

Vetira tip top

Viti: 2015
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
08 Korr 15:23 ,

Mitsubishi Ne gjendje prefekte

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Korr 11:01 ,

Micubish 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
28 Qer 20:35 ,

Mitsubish 1.2 benzin

Viti: 2016
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
25 Maj 12:56 ,

Shitet

2 350 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Mar 12:22 ,

Mitsubishi Space star

6 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
31 Jan 19:04 ,

Shitet dhe ndrrohet

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
07 Jan 11:12 ,

Mitsubish 1.9 dizell

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Dhj 09:31 ,

Mitsubish

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Dhj 18:56 ,

Mitcubish space

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Dhj 10:09 ,

Shitet

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Sht 18:59 ,

She's Mitsubishi space star 1.9 dizell

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Sht 10:47 ,

Mitsubishi space star 1.9D

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Gush 19:24 ,

Mitsubish 1.3 benzin

900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Gush 16:59 ,

Mitsubishi

900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Qer 20:42 ,

Shes

5 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
23 Pri 16:53 ,

Jam i interesum per nji centralin

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Pri 12:38 ,

Shes micubishin

600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
08 Pri 13:51 ,

Shitet mitsubishi space star

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Pri 15:24 ,

Shes mitsubishi

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Mar 19:32 ,

Shitet Urgjent Mitsubishi 4x4.

3 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Shk 14:12 ,

Mitsubishi

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
06 Shk 18:42 ,

Mitsubish space star 2003

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Shk 18:23 ,

Mitsubish space star 2003 sports 1.9 disel

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Shk 11:28 ,

Mitsubishi space star

4 750 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Jan 20:34 ,

Shitet Mitsubishi space star

2 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Jan 21:41 ,

mitsubishi

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Jan 16:36 ,

Shes ose nderroj

5 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
20 Jan 14:44 ,

Shes mitsubishin

950 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
12 Nën 18:10 ,

Mitsubishi 1,9 Diesel

1 350 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Tet 09:38 ,

Urgjent e shes

800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Tet 11:33 ,

Urgjent

800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Sht 18:19 ,

Mistsubishi Space star

12 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
04 Sht 15:00 ,

Shes mitsubishi space-star per pjes

450 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Gush 22:15 ,

Mitsubish Space Star

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Korr 22:02 ,

shitet

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Qer 01:17 ,

SHES Veturen mitsubishi space star 1.8

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Qer 16:00 ,

Mitsubishi Space Star

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 20:24 ,

Mitsubishi space star 1.9 D

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 15:05 ,

Vetura ne shitje

1 900 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Mar 14:02 ,

Mitsubishi Space Star benzin

2 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Shk 16:35 ,

Vetura ne shitje

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Në fillim