Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Mitsubishi | Space Wagon

12 Maj 07:35 ,

Mitsubishi Space Wagon

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
10 Shk 12:12 ,

Mitsubishi space wagon 6 ulese

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Tet 19:17 ,

mitsubish

1 300 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Tet 13:56 ,

mitsubish

Viti: 1993
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
14 Pri 11:06 ,

Mitsubisi

900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Jan 10:51 ,

Shitet

1 300 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Nën 16:02 ,

Shitet mitsubishi

1 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Gush 12:15 ,

mitsubishi wagon

400 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Maj 13:45 ,

Mitsubishi Space Wagon

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Shk 18:27 ,

Shitet Makina Mitsubishi !!

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Shk 15:42 ,

Mitsubishi Space Wagon benzin

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Nën 20:16 ,

Vetur

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Nën 20:04 ,

Vetur

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Nën 19:55 ,

Vetur

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Nën 10:32 ,

Urgjent shitet Mitsubishi Space Wagon 1 vit rg.

1 200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 20:36 ,

Mitsubish Space Wagon

Viti: 1994
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Gush 10:35 ,

micubish

600 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Korr 23:39 ,

Mitsubishi

550 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Qer 23:10 ,

Micubishi

700 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Qer 00:29 ,

Vetur

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 20:38 ,

Motsubishi spacewagon

1 600 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Jan 13:48 ,

mitsubishi vagon 1.8 dizell regj.30.09.2017

1 100 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
30 Dhj 20:58 ,

Mitsibishi

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Tet 18:05 ,

Shes Mitsubishi - Space Wagon 2.4 Benzin - 2001

2 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Sht 21:00 ,

Shitet mitsubishi

1 600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Sht 12:06 ,

Shitet

1 600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Korr 14:08 ,

Shes veturen Mitsubissh Space Wagon

700 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Mar 22:31 ,

Mitsubish space wagon 1.8 benzin

1 800 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Nën 17:38 ,

Mitsubishi

1 400 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Sht 13:28 ,

Mitsubish Space Wagon 6 ulse -02

3 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim