Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Mitsubishi | Starion

14 Sht 22:59 ,

Micubishi 2.0 turbo

1 999 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Sht 22:38 ,

2.0 turbo

1 999 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Gush 23:15 ,

Starion

1 999 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Pri 20:51 ,

Shes Xhypin ose baj ndrrim me lop

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Tet 21:29 ,

Vetura

800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Pri 14:58 ,

Mitsubishi Starion -84

2 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Mar 16:39 ,

Mitsubishi 2.0 turbo benxin -84

2 000 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Tet 23:05 ,

Opel shitet 950

950 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim