Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Mitsubishi | Tredia

13 Gush 11:38 ,

Afrim11

2 200 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
08 Dhj 15:41 ,

Mitsubishi

600 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: > 500 000
Në fillim