Prishtinë | Makina | Vetura | Mitsubishi

3000 GT , 3
ASX , 3
Carisma , 31
Colt , 34
Cordia , 1
Diamante , 2
Eclipse , 3
Galant , 21
Galloper , 1
Grandis , 3
L200 , 45
L300 , 1
L400 , 3
Lancer , 11
Montero , 1
Outlander , 13
Pajero , 57
Space Star , 17

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje Prishtinë , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Mitsubishi | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 20:21 ,

Mitsubishi Pajero Sport 2.5TD

6 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Mar 09:32 ,

mitsubishi pajero 2.8 4x4 Dizell 2000

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Mar 08:13 ,

CITY CAR - 6 Mitsubishi i-Miev Elektronik

8 100 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Shk 23:34 ,

Per Pjes Mitsubish pajero Pinin

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
27 Shk 08:05 ,

Per pjes Mitsubishi Pajero Pinini

Viti: 2001
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
27 Shk 07:17 ,

Të gjitha pjesët për Mitsubishi Outlander 4WD 2.0D

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
27 Shk 07:15 ,

PJES PER MITSUBISHI PAJERO 3.2 DI-D AUTOMATIK

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
27 Shk 07:15 ,

PJES PER MITSUBISHI PAJERO 3.2 DI-D AUTOMATIK 4X4

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
24 Shk 12:44 ,

Micubish carisma

500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Shk 15:03 ,

Mitcubish 1.9 dizell fabrikisht regjistrim 4 muj

850 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Shk 14:39 ,

Motcubish 1.9 dizell regjistrim dej me 26/05/2021

780 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Shk 15:05 ,

Blej Mitsubishi Colt

500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Shk 21:22 ,

Shitet mitsubish L200 magnum viti 2000 matorri 2.5 turbo

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Shk 18:06 ,

Mitsubish 1.3

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Shk 01:57 ,

Mitsubishi Colt 1.3 Benzin 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Jan 13:04 ,

Mitsubishi Colt

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Jan 12:13 ,

Mitsubishi Colt 1.3, 2002, Benzin,

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Jan 22:44 ,

Mitsubishi Colt 1.3, 2002, Benzin,

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Dhj 12:46 ,

Mitsubishi Lancer Sportback 2.0 DID

4 900 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Dhj 13:50 ,

Mitsubish colt

1 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Nën 10:57 ,

Mitsubish colt

1 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Nën 16:35 ,

Micubish

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Sht 19:27 ,

Mitsubishi Colt 1.3

850 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Sht 15:44 ,

Mitsubishi Colt

850 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Sht 12:22 ,

shitet Mitsubishi3.5

Viti: 2001
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
25 Gush 18:27 ,

Mitsubishi carisma

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Gush 12:35 ,

Mitsubishi Kaot L200 2.5 dizell

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Korr 20:11 ,

SHES MICUBISH 1.6 PLIN BENZIN

790 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
17 Korr 21:51 ,

Mitsubishi Outlander, 4x4

14 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
08 Korr 17:48 ,

Shitet makine Mitsubishi L200 Shqiperi

7 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Korr 22:57 ,

Auto pjese Auto diagnoze per vetura Japoneze

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Qer 11:53 ,

Mitsubishi spacestar 1.9 Did

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Qer 13:43 ,

SHITET : MITSUBISHI OUTLANDER DIAMOND viti 2015

17 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
05 Qer 16:06 ,

Shes Mitsubishi Colt

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Qer 14:50 ,

Mitsubish L200 viti 2015

12 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Mar 09:47 ,

Mitsubishi 2.0 nga Zvicrra pa dogan 4×4

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
29 Shk 15:46 ,

Mitsubishi Colt

1 750 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Shk 13:50 ,

Mitsubishi

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Shk 18:47 ,

Mitsubishi

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Shk 01:49 ,

Micubishi dizell automatik

3 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Shk 01:29 ,

Mitsubishi Colt 2008 Automatik

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Shk 20:58 ,

U SHIT E GZOFT PRONARI I RI����

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Shk 20:58 ,

U SHIT E GZOFT PRONARI I RI����

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Shk 17:31 ,

MITSUBISH CARISMA 1.9Di-D 74KW RKS 01

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Shk 17:31 ,

MITSUBISH CARISMA 1.9 Di-d 74kw 101hp����

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Shk 17:07 ,

MITSUBISH CARISMA 1.9 Di-d 101hp CLASSIC��

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Shk 17:07 ,

MITSUBISH CARISMA 1.9 Di-D GJENDJA PERFEKTE����

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Shk 16:52 ,

MITSUBISH CARISMA 1.9Di-D RKS TIP TOP ����

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com. Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!

Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com

Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Mitsubishi | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione