Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Mitsubishi

3000 GT , 7
ASX , 31
Canter , 6
Carisma , 80
Colt , 100
Cordia , 2
Cosmos , 2
Diamante , 4
Eclipse , 12
Galant , 76
Galloper , 14
Grandis , 8
L200 , 201
L300 , 49
L400 , 7
Lancer , 39
Mirage , 1
Montero , 8
Outlander , 53
Pajero , 324
Pick-up , 4
Santamo , 4
Sapporo , 3
Space Star , 61
Starion , 8
Tredia , 2
9 400 EUR
9 600 EUR
900 EUR
1 400 EUR
1 400 EUR
900 EUR
2 700 EUR
4 300 EUR
6 500 EUR
6 200 EUR
2 100 EUR
Në fillim