Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Mitsubishi

3000 GT , 7
ASX , 31
Canter , 6
Carisma , 80
Colt , 100
Cordia , 2
Cosmos , 2
Diamante , 4
Eclipse , 12
Galant , 76
Galloper , 14
Grandis , 8
L200 , 199
L300 , 49
L400 , 7
Lancer , 39
Mirage , 1
Montero , 8
Outlander , 53
Pajero , 325
Pick-up , 4
Santamo , 4
Sapporo , 3
Space Star , 60
Starion , 8
Tredia , 2
15 Dhj 16:12 ,

Mitsubishi

5 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Dhj 14:16 ,

Shes

1 300 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
13 Dhj 11:03 ,

Shes Motorrin dhe miniaqin per mitsubishi

Viti: 1986
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Dhj 23:59 ,

Mitsubishi Pajero 3.5 Gjip U SHIT FLM MERR JEP

2 400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Dhj 22:09 ,

mitsubish

1 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Dhj 18:56 ,

Mitcubish space

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Dhj 10:09 ,

Shitet

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Dhj 10:09 ,

Shitet

5 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Dhj 23:37 ,

Mitsubishi

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Nën 18:53 ,

Mitsubishi pajero 3.2 03

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Nën 10:42 ,

Shes Mitsubishi L200

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Nën 12:19 ,

shes mitsubishi

3 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
25 Nën 21:40 ,

mitsubishi

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Nën 21:29 ,

Shes vetur edhe paisje tjera

1 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Nën 12:34 ,

Pjese Mitsubish Lancer GLXi

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Nën 23:49 ,

shes

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Nën 12:16 ,

Shes ose ndrroj xhipin mitsubish pajero pinin

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Nën 22:18 ,

Shes ose ndrroj mitsubishin pajero pinin

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Nën 16:32 ,

Shitet Vetura

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Nën 22:10 ,

Shes gjipin

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Nën 20:13 ,

Shitet ose ndrrohet me vetur

1 400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
17 Nën 16:02 ,

Shitet mitsubishi

1 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Nën 20:09 ,

Mitsubishi l200

6 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Nën 16:52 ,

Micaubish 4x4

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
10 Nën 23:56 ,

Shes mitsubishi Pajero 3.2 automatik

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Nën 13:55 ,

Shess

750 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Nën 23:17 ,

Mitsubish

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Nën 09:52 ,

mitsubishi pajero

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Tet 12:38 ,

Shes veturen

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Tet 12:26 ,

Shes veturen

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Tet 14:58 ,

MITSUBISHI -93

1 100 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Tet 10:34 ,

mitsubishi pajero

4 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Tet 10:13 ,

Shitet mitsubishi ne gjendje perfekte

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Tet 22:07 ,

mitsubishi Pajero 2.5 tdi

3 999 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Tet 22:09 ,

mitsubishi pajero 3.2 sport

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Tet 12:12 ,

Mitsubishi Pajero 3.2did -02

6 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Tet 09:11 ,

Shitet ose ndrrohet Mitsubishi Pajero 2003

4 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Tet 13:36 ,

mitsubishi

800 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Tet 18:52 ,

Mitsubishi l200 urgjent

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Tet 12:51 ,

Mitsubishi colt 1999

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Tet 14:04 ,

Shes makinen

3 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Tet 20:25 ,

Mitsubishi Montero

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Tet 14:01 ,

u shit flm merrjep

1 050 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Tet 23:14 ,

Mitsubishi Galant 2.0

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Sht 18:46 ,

Mitsubishi L200 dizel

7 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
24 Sht 20:00 ,

Shes mitsubish l400

1 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
20 Sht 22:08 ,

Mitsubishi Galant dizel

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Sht 12:33 ,

Mitsubish pajero

7 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Sht 17:27 ,

Mitsubishi pinin per pjes

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Sht 22:59 ,

Micubishi 2.0 turbo

1 999 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim