Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Mitsubishi

3000 GT , 7
ASX , 31
Canter , 6
Carisma , 80
Colt , 100
Cordia , 2
Cosmos , 2
Diamante , 4
Eclipse , 12
Galant , 76
Galloper , 14
Grandis , 8
L200 , 201
L300 , 49
L400 , 7
Lancer , 39
Mirage , 1
Montero , 8
Outlander , 53
Pajero , 325
Pick-up , 4
Santamo , 4
Sapporo , 3
Space Star , 61
Starion , 8
Tredia , 2
27 Jan 21:17 ,

Mitsubishi ASX 1.8 Diesel 4X4 viti 2013

10 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
27 Jan 20:18 ,

Mitsubishi 2.0 96000 km tkalume pa dogan

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
27 Jan 12:12 ,

Mitsobishi el200 tiptop 2008 me klim rks 1vit

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Jan 09:36 ,

Pjes per mitsubishi

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Jan 20:51 ,

Mitsubish

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
25 Jan 13:16 ,

Mitsubish L200

6 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Jan 14:48 ,

Shitet Mitsubishi Facelift i ardhur nga Zvicrra

Viti: 2010
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
24 Jan 14:36 ,

Mitsubish pajero

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Jan 14:00 ,

Mitsubishi L200 (dizel 2.5)

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
23 Jan 15:57 ,

Shitet Mitsubishi Lancer 2.0 Dizel 2009 RKS

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Jan 11:41 ,

Mitsubishi

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Jan 18:01 ,

shitet dhe ndrrohet mitsubishi l200

12 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Jan 16:10 ,

shitet mitsubishi l200 dhe mundsi ndrrimi

12 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Jan 12:53 ,

shitet mitsubishi l200 ose ndrrohet

12 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Jan 17:10 ,

shitet urgjent mitsubishi l200

12 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Jan 12:36 ,

Shitet-Ndrrohet Mitsubish Grandis Diesel

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Jan 15:56 ,

Mitsubishi pajero 3.2 02

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Jan 05:35 ,

Mitsubishi

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Jan 20:32 ,

Te shitjet mitshubishi pajero

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Jan 14:38 ,

Mitsubishi colt

1 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Jan 20:15 ,

mitsubish 1.8 benxin rks i skadun

420 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Jan 09:56 ,

SHES Makinen Mitsubishi 1.1 Benzine 2013 .

4 650 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Jan 16:37 ,

shitet urgjent mitsubishi l200

12 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Jan 15:44 ,

Mitsubishi L400

4 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Jan 21:34 ,

Pajero 3.5 V6

9 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
13 Jan 17:04 ,

Mitsubishi pajero

4 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
12 Jan 12:00 ,

shitet urgjent mitsubishi l200

12 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Jan 18:18 ,

shitet urgjent mitsubishi l200

12 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Jan 17:27 ,

shitet urgjent mitsubishi l200

12 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Jan 14:37 ,

urgjent mitsubishi l200

12 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Jan 08:26 ,

Mitsubishi

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
10 Jan 21:04 ,

shitet urgjent mitsubishi l200

12 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Jan 18:02 ,

mitsubishi l200 urgjent

12 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Jan 16:41 ,

shitet urgjent mitsubishi l200

12 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Jan 15:33 ,

shitet urgjent mitsubishi l200

12 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Jan 14:04 ,

urgjent mitsubishi l200

12 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Jan 13:24 ,

Mitsubish L200

6 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Jan 12:44 ,

shes gjipin Mitsubish pinin 2.0 benxin vp 2003

1 750 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Jan 09:52 ,

shitet urgjent mitsubishi l200

12 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Jan 19:39 ,

Shitet mitsubishi 2010

7 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Jan 19:00 ,

L300 4x4

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
08 Jan 17:09 ,

Mitsubishi

7 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
07 Jan 19:56 ,

Shes Gjipin ne gjendje te rregullt

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Jan 11:07 ,

shitet urgjent mitsubishi l200

12 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Jan 09:16 ,

shitet urgjent mitsubishi l200

12 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Jan 08:46 ,

U shit xhipi

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Jan 19:43 ,

Mitsubish

2 600 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
04 Jan 19:40 ,

Mitsubishi pajero 2.8 misubish pajero

500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Jan 18:44 ,

urgjent mitsubishi l200

14 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
31 Dhj 14:11 ,

urgjent mitsubishi l200

14 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Në fillim