Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Mitsubishi

3000 GT , 7
ASX , 31
Canter , 6
Carisma , 80
Colt , 100
Cordia , 2
Cosmos , 2
Diamante , 4
Eclipse , 12
Galant , 76
Galloper , 14
Grandis , 8
L200 , 201
L300 , 49
L400 , 7
Lancer , 39
Mirage , 1
Montero , 8
Outlander , 53
Pajero , 325
Pick-up , 4
Santamo , 4
Sapporo , 3
Space Star , 61
Starion , 8
Tredia , 2
03 Nën 18:10 ,

Shitet mixubishi

1 800 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
03 Nën 17:21 ,

Mitsubish L200

5 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Nën 15:10 ,

Shitet Mitsubishi

5 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Nën 14:20 ,

Mitsubishi Pajer dizel

2 500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Tet 14:16 ,

Mitsubish

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Tet 06:58 ,

Mitsubishi Outlander 2.4 benzin

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Tet 19:17 ,

mitsubish

1 300 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Tet 12:44 ,

Shitet vetura mitsubish

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Tet 13:56 ,

mitsubish

Viti: 1993
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
19 Tet 18:12 ,

Shitet kombi mitsubishi L300

1 200 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Tet 16:50 ,

Mitsubshi L300 kamionet

2 000 EUR Price Reduced

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Tet 05:36 ,

Mitsubishi Lancer benzin -91

Viti: 1991
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
14 Tet 18:14 ,

Shitet Mitsubishi Pajero 2.8 Dizell ‘98

3 750 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Tet 22:35 ,

Bandasha 15 Mitsubishi,Nissan,Toyota

200 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Tet 23:30 ,

Mitsubishi dizel

Viti: 1995
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Tet 19:35 ,

Mitsubishi Colt benzin

1 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Tet 17:13 ,

Mitsubishi L 200

3 999 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Tet 00:30 ,

Shitet veturaa!!!

8 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
08 Tet 17:54 ,

Mitsubishi Outlander

7 300 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Tet 20:21 ,

shitet Xhipi Mitsubish

4 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Tet 13:35 ,

MICOBISH

1 800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Tet 20:45 ,

Mitsubish kombi

500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Tet 00:23 ,

Shtiet Mitsubishi Pajero

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: > 500 000
02 Tet 11:03 ,

Shese Mitsubishi 1.9Dizell.viti 2002.Ero1399

1 399 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Sht 17:50 ,

Mitsubishi l200 -02

5 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Sht 10:15 ,

Mitsubishi Colt 1.1 Benzin Viti 2011 RKS ni vit

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Sht 00:04 ,

Pajero sport u shit flm merrjep

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Sht 15:01 ,

Shes makinen

3 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Sht 12:35 ,

Mitsubishi Pajero dizel

Viti: 2002
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
21 Sht 16:17 ,

Mitsubishi Carisma -98

499 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Sht 13:24 ,

Mitsubishi Pajero

2 500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Sht 20:11 ,

She micubishin

Viti: 2015
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
19 Sht 00:08 ,

Shitet

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Sht 17:21 ,

Mitsubishi Carisma

499 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Sht 22:47 ,

Mitsubishi Colt 1.3 Benzin

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
12 Sht 09:01 ,

Mitsubishi L200

5 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Sht 13:09 ,

Mitsubish pajero

2 600 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Sht 13:53 ,

Shes Xhipin Mitsubish Pajero DID

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
07 Sht 09:34 ,

Shitet dhe ndrohet

3 300 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
03 Sht 17:18 ,

Shitet ose ndrrohet vetura misubisht carisma

2 500 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Sht 00:08 ,

MITSUBISHI L 200 2.5 Diesel

7 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Sht 20:50 ,

Shitet ose ndrrohet me vetur ma te vogel

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Gush 11:37 ,

U shitttt

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Gush 22:26 ,

Mitsubish

2 800 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Gush 09:55 ,

Shes Mitsubishin ne gjendje perfekte

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
24 Gush 21:21 ,

Shitet

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Gush 15:05 ,

Mitsubishi pajero -00

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Gush 19:54 ,

Mitsubishi ASX 4X4

13 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Gush 13:12 ,

mitsubish l200

5 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim