Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Mitsubishi

3000 GT , 7
ASX , 31
Canter , 6
Carisma , 80
Colt , 100
Cordia , 2
Cosmos , 2
Diamante , 4
Eclipse , 12
Galant , 76
Galloper , 14
Grandis , 8
L200 , 199
L300 , 49
L400 , 7
Lancer , 39
Mirage , 1
Montero , 8
Outlander , 53
Pajero , 325
Pick-up , 4
Santamo , 4
Sapporo , 3
Space Star , 60
Starion , 8
Tredia , 2
24 Shk 16:50 ,

Shitet gjipi

24 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Shk 11:36 ,

Mitsubish Pajero

1 350 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 19:51 ,

Mitsubishi

Viti: 1997
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Shk 20:09 ,

Mitsubishi COLT

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
17 Shk 22:00 ,

mitsubishi

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Shk 14:29 ,

Shes Pjes Per Gjip Mitsubish l200

Viti: 1997
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
09 Shk 19:35 ,

Mitsubish colt

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
08 Shk 21:45 ,

Vetur

5 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Shk 20:35 ,

Mitsubishi Pajero 4x4

5 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Shk 19:16 ,

Mitsubishi L200 ne gjendje te rregullt

5 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Shk 23:00 ,

Mitsubishi l200 viti 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Shk 18:48 ,

Mitsubish

3 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Shk 18:19 ,

Shes gjipin

3 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Shk 14:40 ,

MITSUBISHI GRANDIS

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Jan 19:04 ,

Shitet dhe ndrrohet

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
26 Jan 16:46 ,

Shitet

800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Jan 11:46 ,

Mitsubishi colt 1.3 benzin 2001

Viti: 2001
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
25 Jan 20:02 ,

Mitsubishi l200

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Jan 11:37 ,

Micubish L200

6 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
23 Jan 17:48 ,

Shitet Mitsubishi ne gjendje shuum te mir

6 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Jan 20:37 ,

Shitet Mitsubishi ne gjendje shuum te mir

6 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Jan 17:50 ,

Shitet

3 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Jan 00:03 ,

Shitet Mitsubishi Colt - SUPER CMIM

1 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Jan 16:59 ,

Micubishi l 200

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Jan 20:56 ,

Shes Mitsubishi Pajero 4×4 diesel viti 1994

4 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Jan 21:30 ,

Mitsubish xhip 4*4

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Jan 20:09 ,

Misubish ndrrim i mundshum

800 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
16 Jan 17:59 ,

Shitet xhipi 4*4 me klim

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Jan 17:41 ,

Shes Mitsubishin

470 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
14 Jan 17:04 ,

Shes gjipin Mitsubish L200 2.5 diesel 4x4 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Jan 10:51 ,

Shitet

1 300 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Jan 19:20 ,

Shitet

150 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Jan 00:59 ,

Shitet micubish galant benzin rks shum i rujtun

850 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Jan 21:29 ,

Mitsubishi Pajero 3.2 Disel 7 Ulse

6 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Jan 10:56 ,

popo

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
08 Jan 18:04 ,

Mitsubish L200 Pick Up

8 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Jan 22:09 ,

Mitsubish Colt

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Jan 11:12 ,

Mitsubish 1.9 dizell

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Jan 09:39 ,

Mitsubish

7 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Jan 12:45 ,

Mitsubishi Okazion

8 550 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Jan 10:17 ,

Micubishi L200

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
31 Dhj 17:24 ,

Shitet lir per vit te ri

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Dhj 18:38 ,

Shitet Mitsubishi L200

5 450 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
30 Dhj 15:16 ,

Micubishi l200

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Dhj 00:31 ,

Mitsubishi Pajero Gjip V6 U Shit Flm Merr Jep

2 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Dhj 17:25 ,

Shitet kamioni me kran dhe kiper

19 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
23 Dhj 16:21 ,

Mitsubishi Pajero 2.8 D viti 1999

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Dhj 09:31 ,

Mitsubish

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Dhj 22:03 ,

Uushitttt Mitsubish Carisma

550 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
16 Dhj 09:30 ,

Mitsubishi l300 2.5 diesel

1 800 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Në fillim